PGD Zdenska vas s 7 ekipami na občinskem tekmovanju v kvizu

V soboto, 8. 2. 2020, je v organizaciji mladinske komisije GZ Dobrepolje v Osnovni šoli Dobrepolje potekalo 14. občinsko tekmovanje v kvizu gasilske mladine Gasilske zveze Dobrepolje.

Naše društvo je na tekmovanju zastopalo 7 ekip, ki so se zelo dobro odrezale. Dosegli smo naslednje rezultate:
  • Pionirji: 5. in 15. mesto,
  • Mladinci: 1., 2. in 14. mesto,
  • Gasilci pripravniki: 1. in 2. mesto.
4 ekipe iz našega društva so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 14. 3. 2020, v Podružnični šoli Zagradec (OŠ Stična).

Vsem tekmovalcev in mentorjem čestitamo za nastop in uvrstitev na občinskem tekmovanju, ekipam ki so se uvrstile naprej pa želimo da bodo čim bolje zastopale tako PGD Zdenska vas, kot tudi GZ Dobrepolje.

SPINPožar, eksplozija 25. 10. 2020 01:42

Ob 1.43 je v naselju Nasova, občina Apače, zagorel kombajn na gospodarskem poslopju. Požar so pogasili gasilci PGD Apače, Lešane, Gornja Radgona, Negova in Zbigovci in nato tudi očistili razlito olje, ki je steklo iz gorečega kombajna.

SPINTehnična in druga pomoč 25. 10. 2020 00:17

Ob 0.21 je na Keršičevi cesti v Trbovljah zaradi počene cevi iz zgornjega stanovanja pritekla voda v spodnje stanovanje. Gasilci PGD Trbovlje so zaprli glavni ventil in tako preprečili nadaljnje iztekanje vode.

SPINPožar, eksplozija 24. 10. 2020 23:55

Ob 23.55 je na Cesti Maršala Tita na Jesenicah zagorelo v dveh zabojnikih za smeti. Požar so pogasili gasilci GARS Jesenice.