PGD Zdenska vas s 7 ekipami na občinskem tekmovanju v kvizu

V soboto, 8. 2. 2020, je v organizaciji mladinske komisije GZ Dobrepolje v Osnovni šoli Dobrepolje potekalo 14. občinsko tekmovanje v kvizu gasilske mladine Gasilske zveze Dobrepolje.

Naše društvo je na tekmovanju zastopalo 7 ekip, ki so se zelo dobro odrezale. Dosegli smo naslednje rezultate:
  • Pionirji: 5. in 15. mesto,
  • Mladinci: 1., 2. in 14. mesto,
  • Gasilci pripravniki: 1. in 2. mesto.
4 ekipe iz našega društva so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 14. 3. 2020, v Podružnični šoli Zagradec (OŠ Stična).

Vsem tekmovalcev in mentorjem čestitamo za nastop in uvrstitev na občinskem tekmovanju, ekipam ki so se uvrstile naprej pa želimo da bodo čim bolje zastopale tako PGD Zdenska vas, kot tudi GZ Dobrepolje.

SPINPožar, eksplozija 1. 03. 2021 20:12

Ob 20.12 je na Ulici Koroškega bataljona v Ljubljani gorel kup umetnega odpadnega materiala. Gasilci GB Ljubljana in PGD Črnuče so pogasili požar ter prekopali žarišča. Obveščena je bila tudi Policija.

SPINTehnična in druga pomoč 1. 03. 2021 19:52

Ob 19.52 so v Podrečju v Domžalah gasilci CZR prenesli težjega bolnika po ozkem stopnišču do reševalnega vozila. Prevzeli so ga reševalci ZD Domžale in prepeljali v bolnišnico.

SPINPožar, eksplozija 1. 03. 2021 19:44

Ob 19.45 so se v Mrzlem Vrhu, občina Žiri, vžgale saje v dimniku stanovanjske hiše. Gasilci PGD Dobračeva in Ledina so požar pogasili, preventivno pregledali dimniško tuljavo in okolico ter prepovedali kurjenje do dimnikarskega pregleda.