SPINPožar, eksplozija 27. 09. 2021 07:49

SPINPrometna nesreča 27. 09. 2021 06:56

VODICE

SPINPožar, eksplozija 27. 09. 2021 04:22

Ob 4.27 je v naselju Dornava v občini Dornava v garaži ob stanovanjskem objektu zagorelo električno kolo. Požar so pogasili stanovalci pred prihodom gasilcev PGD Dornava, ki so odstranili baterije na kolesu in prezračili ter pregledali prostore.

SPINTehnična in druga pomoč 27. 09. 2021 01:04

Ob 1.04 so na Cesti komandanta Staneta v Litiji gasilci PGD Litija nudili pomoč reševalcem NMP Litija prenesti poškodovano osebo iz večstanovanjskega objekta do reševalnega vozila.

SPINPožar, eksplozija 26. 09. 2021 21:15

Ob 21.15 je bil na Ulice Sallaumines v Trbovljah zaznati vonj po zažgani plastiki. Gasilci PGD Trbovlje mesto so pregledali okolico, našli vzrok dima, s tehničnim posegom odprli vrata bližnjega lokala na kopališču, kjer je gorelo v kuhinji lokala. Požar, ki je povsem uničil kuhinjo lokala, so gasilci pogasili, lokal prezračili in vse prostore pregledali s termovizijsko kamero.

Občinsko gasilsko tekmovanje 2019

Danes je v Zagorici potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, ki ga je organizirala GZ Dobrepolje. Kot je že v navadi, so dopoldne tekmovali mlajši gasilci in gasilke, popoldne pa člani in članice. Naše društvo je sodelovalo s 4 ekipami.

Dopoldne sta nastopali dve naši tekmovalni enoti in sicer pionirji in mladinci. Pionirji so dosegli 4. mesto, mladinci pa so svoj nastop opravili z odliko in zmagali.

obcinsko3obcinsko3obcinsko3

Tudi popoldne smo imeli v ognju dve ekipi in sicer enoto članic in enoto članov. Člani so se uvrstili na 6. mesto, članice pa so ponovile uspeh mladincev in prav tako zmagale.

obcinsko1obcinsko1

Vsem ekipam čestitamo za dosežena mesta, za mladince in članice pa bomo pesti ponovno stiskali prihodnjo soboto, 28. 9. 2019, saj so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki ga bo organizirala GZ Ribnica. Veliko sreče!