Občinsko gasilsko tekmovanje 2019

Danes je v Zagorici potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, ki ga je organizirala GZ Dobrepolje. Kot je že v navadi, so dopoldne tekmovali mlajši gasilci in gasilke, popoldne pa člani in članice. Naše društvo je sodelovalo s 4 ekipami.

Dopoldne sta nastopali dve naši tekmovalni enoti in sicer pionirji in mladinci. Pionirji so dosegli 4. mesto, mladinci pa so svoj nastop opravili z odliko in zmagali.

obcinsko3 obcinsko3 obcinsko3

Tudi popoldne smo imeli v ognju dve ekipi in sicer enoto članic in enoto članov. Člani so se uvrstili na 6. mesto, članice pa so ponovile uspeh mladincev in prav tako zmagale.

obcinsko1 obcinsko1

Vsem ekipam čestitamo za dosežena mesta, za mladince in članice pa bomo pesti ponovno stiskali prihodnjo soboto, 28. 9. 2019, saj so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki ga bo organizirala GZ Ribnica. Veliko sreče!

SPINPožar, eksplozija 25. 10. 2020 01:42

Ob 1.43 je v naselju Nasova, občina Apače, zagorel kombajn na gospodarskem poslopju. Požar so pogasili gasilci PGD Apače, Lešane, Gornja Radgona, Negova in Zbigovci in nato tudi očistili razlito olje, ki je steklo iz gorečega kombajna.

SPINTehnična in druga pomoč 25. 10. 2020 00:17

Ob 0.21 je na Keršičevi cesti v Trbovljah zaradi počene cevi iz zgornjega stanovanja pritekla voda v spodnje stanovanje. Gasilci PGD Trbovlje so zaprli glavni ventil in tako preprečili nadaljnje iztekanje vode.

SPINPožar, eksplozija 24. 10. 2020 23:55

Ob 23.55 je na Cesti Maršala Tita na Jesenicah zagorelo v dveh zabojnikih za smeti. Požar so pogasili gasilci GARS Jesenice.