Občinsko gasilsko tekmovanje 2019

Danes je v Zagorici potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, ki ga je organizirala GZ Dobrepolje. Kot je že v navadi, so dopoldne tekmovali mlajši gasilci in gasilke, popoldne pa člani in članice. Naše društvo je sodelovalo s 4 ekipami.

Dopoldne sta nastopali dve naši tekmovalni enoti in sicer pionirji in mladinci. Pionirji so dosegli 4. mesto, mladinci pa so svoj nastop opravili z odliko in zmagali.

obcinsko3 obcinsko3 obcinsko3

Tudi popoldne smo imeli v ognju dve ekipi in sicer enoto članic in enoto članov. Člani so se uvrstili na 6. mesto, članice pa so ponovile uspeh mladincev in prav tako zmagale.

obcinsko1 obcinsko1

Vsem ekipam čestitamo za dosežena mesta, za mladince in članice pa bomo pesti ponovno stiskali prihodnjo soboto, 28. 9. 2019, saj so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki ga bo organizirala GZ Ribnica. Veliko sreče!

SPINPožar, eksplozija 1. 03. 2021 20:12

Ob 20.12 je na Ulici Koroškega bataljona v Ljubljani gorel kup umetnega odpadnega materiala. Gasilci GB Ljubljana in PGD Črnuče so pogasili požar ter prekopali žarišča. Obveščena je bila tudi Policija.

SPINTehnična in druga pomoč 1. 03. 2021 19:52

Ob 19.52 so v Podrečju v Domžalah gasilci CZR prenesli težjega bolnika po ozkem stopnišču do reševalnega vozila. Prevzeli so ga reševalci ZD Domžale in prepeljali v bolnišnico.

SPINPožar, eksplozija 1. 03. 2021 19:44

Ob 19.45 so se v Mrzlem Vrhu, občina Žiri, vžgale saje v dimniku stanovanjske hiše. Gasilci PGD Dobračeva in Ledina so požar pogasili, preventivno pregledali dimniško tuljavo in okolico ter prepovedali kurjenje do dimnikarskega pregleda.