Občinsko gasilsko tekmovanje 2019

Danes je v Zagorici potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, ki ga je organizirala GZ Dobrepolje. Kot je že v navadi, so dopoldne tekmovali mlajši gasilci in gasilke, popoldne pa člani in članice. Naše društvo je sodelovalo s 4 ekipami.

Dopoldne sta nastopali dve naši tekmovalni enoti in sicer pionirji in mladinci. Pionirji so dosegli 4. mesto, mladinci pa so svoj nastop opravili z odliko in zmagali.

obcinsko3 obcinsko3 obcinsko3

Tudi popoldne smo imeli v ognju dve ekipi in sicer enoto članic in enoto članov. Člani so se uvrstili na 6. mesto, članice pa so ponovile uspeh mladincev in prav tako zmagale.

obcinsko1 obcinsko1

Vsem ekipam čestitamo za dosežena mesta, za mladince in članice pa bomo pesti ponovno stiskali prihodnjo soboto, 28. 9. 2019, saj so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki ga bo organizirala GZ Ribnica. Veliko sreče!

SPINTehnična in druga pomoč 18. 05. 2021 08:25

CELJE

SPINPožar, eksplozija 18. 05. 2021 08:01

ROGATEC

SPINPrometna nesreča 18. 05. 2021 05:47

Ob 5.47 sta v Krtini, občina Domžale, na glavni cesti Krtina–Moravče trčila osebno in tovorno vozilo. Gasilci CZR Domžale so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator na osebnem vozilu, z vpojnimi sredstvi posuli iztekle motorne tekočine in nudili pomoč poškodovanemu vozniku do prihoda reševalcev NMP Domžale, ki so ga na kraju oskrbeli in prepeljali v UKC Ljubljana.