Občinsko gasilsko tekmovanje 2019

Danes je v Zagorici potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, ki ga je organizirala GZ Dobrepolje. Kot je že v navadi, so dopoldne tekmovali mlajši gasilci in gasilke, popoldne pa člani in članice. Naše društvo je sodelovalo s 4 ekipami.

Dopoldne sta nastopali dve naši tekmovalni enoti in sicer pionirji in mladinci. Pionirji so dosegli 4. mesto, mladinci pa so svoj nastop opravili z odliko in zmagali.

obcinsko3 obcinsko3 obcinsko3

Tudi popoldne smo imeli v ognju dve ekipi in sicer enoto članic in enoto članov. Člani so se uvrstili na 6. mesto, članice pa so ponovile uspeh mladincev in prav tako zmagale.

obcinsko1 obcinsko1

Vsem ekipam čestitamo za dosežena mesta, za mladince in članice pa bomo pesti ponovno stiskali prihodnjo soboto, 28. 9. 2019, saj so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki ga bo organizirala GZ Ribnica. Veliko sreče!

SPINPrometna nesreča 28. 01. 2020 07:33

SLOVENSKE KONJICE

SPINTehnična in druga pomoč 28. 01. 2020 06:43

Ob 6.43 je bila v naselju Ljubnica, občina Vitanje, ob regionalni cesti v kombiniranem vozilu neodzivna oseba. Z oživljanjem so pričeli policisti, nato pa so z AED posredovali gasilci PGD Vitanje in reševalci NMP Slovenske Konjice.

SPINTehnična in druga pomoč 28. 01. 2020 06:31

Ob 3.40 so na Cesti na Brdo v naselju Kokrica, občina Kranj, gasilci GARS Kranj nudili pomoč reševalcem NMP Kranj pri prenosu obolele osebe iz stanovanja do reševalnega vozila.