SPINPrometna nesreča 16. 10. 2021 05:25

Ob 5.25 je v naselju Smrečje, občina Vrhnika, traktor zapeljal po brežini v globel. Gasilci PGD Stara Vrhnika in Podlipa-Smrečje so zavarovali kraj nesreče. V nesreči ni bilo poškodovanih oseb.

SPINPrometna nesreča 16. 10. 2021 04:36

Ob 4.36 je na Tišinski ulici v Murski Soboti osebno vozilo zapeljalo z vozišča. Gasilci PGD Murska Sobota so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, očistili vozišče, nudili pomoč policiji in delavcem vlečne službe. V nesreči poškodovano osebo pa so na kraju oskrbeli reševalci NMP Murska Sobota in nato prepeljali v SB Murska Sobota.

SPINPožar, eksplozija 16. 10. 2021 04:13

Ob 4.13 je na Bohoričevi ulici v Ljubljani zagorelo okrasno drevo na dvorišču večstanovanjskega objekta. Požar so pogasili stanovalci pred prihodom gasilcev GB Ljubljana, ki so preventivno pregledali okolico in požarišče dodatno zalili z vodo.

SPINTehnična in druga pomoč 16. 10. 2021 03:36

Ob 3.36 se je v naselju Spodnja Ložnica, občina Slovenska Bistrica, osebno vozilo prevrnilo na streho. Gasilci PGD Slovenska Bistrica so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, očistili po vozišču iztekle tekočine in vozilo postavili nazaj na kolesa. V nesreči poškodovano osebo so na kraju oskrbeli reševalci NMP Slovenska Bistrica in nato na nadaljnjo oskrbo prepeljali v UKC Maribor.

SPINPožar, eksplozija 16. 10. 2021 02:52

Ob 2.53 je na Žnidaričevem nabrežju na Ptuju ob osnovni šoli zagorelo v zabojniku za smeti. Gasilci PGD Ptuj, Grajena in Podvinci so pogasili zabojnik in pregledali okolico s termovizijsko kamero.

Uspešno občinsko gasilsko tekmovanje v Grosupljem

Pri gasilskem centru v Grosupljem je v soboto, 9. 9. 2017, potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, kjer so se ekipe borile za nastop na regijskem tekmovanju, kamor so se uvrstile tri najboljše ekipe v posamezni kategoriji.

Naše društvo je imelo tudi tokrat v ognju veliko železa, saj smo tekmovali s petimi ekipami. Te so bile: pionirji, mladinke, mladinci, članice A in člani A. Tradicionalno je tekmovanje za mladino potekalo dopoldne, za članice in člane pa popoldne. Naša mladina že vrsto let zapored pripravlja najboljši možen uvod v popoldansko tekmovanje in nič drugače ni bilo letos. Vse tri ekipe so namreč v svojih kategorijah zmagale. Popoldne so tekmovale še članice in člani. Članom se je pripetila neljuba napaka, zaradi katere so morali svoj nastop predčasno končati, članice pa so svojo nalogo opravile zelo dobro, tako da so se uvrstile na 2. mesto.

Občinsko gasilsko tekmovanje Grosuplje 2017

S tem so se vse ekipe razen članov A uvrstile na regijsko tekmovanje v Kočevju.

Vsem nastopajočim čestitamo in želimo veliko uspeha na prihodnjem tekmovanju.

2 mladina3 članice skupinska4 člani skupinska