Uspešno občinsko gasilsko tekmovanje v Grosupljem

Pri gasilskem centru v Grosupljem je v soboto, 9. 9. 2017, potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, kjer so se ekipe borile za nastop na regijskem tekmovanju, kamor so se uvrstile tri najboljše ekipe v posamezni kategoriji.

Naše društvo je imelo tudi tokrat v ognju veliko železa, saj smo tekmovali s petimi ekipami. Te so bile: pionirji, mladinke, mladinci, članice A in člani A. Tradicionalno je tekmovanje za mladino potekalo dopoldne, za članice in člane pa popoldne. Naša mladina že vrsto let zapored pripravlja najboljši možen uvod v popoldansko tekmovanje in nič drugače ni bilo letos. Vse tri ekipe so namreč v svojih kategorijah zmagale. Popoldne so tekmovale še članice in člani. Članom se je pripetila neljuba napaka, zaradi katere so morali svoj nastop predčasno končati, članice pa so svojo nalogo opravile zelo dobro, tako da so se uvrstile na 2. mesto.

Občinsko gasilsko tekmovanje Grosuplje 2017

S tem so se vse ekipe razen članov A uvrstile na regijsko tekmovanje v Kočevju.

Vsem nastopajočim čestitamo in želimo veliko uspeha na prihodnjem tekmovanju.

2 mladina 3 članice skupinska 4 člani skupinska

SPINTehnična in druga pomoč 6. 06. 2020 18:38

SEVNICA

SPINTehnična in druga pomoč 6. 06. 2020 16:51

Ob 16.51 so v Andražu nad Polzelo v občini Polzela posredovali gasilci PGD Andraž nad Polzelo in Polzela, ki so oživljali osebo do prihoda reševalcev NMP Velenje. Oživljanje ni bilo uspešno.

SPINPožar, eksplozija 6. 06. 2020 17:12

Ob 17.12 je na Cesti v Ograde v Sežani v kuhinji stanovanja gorela pirolizna pečica. Gasilci ZGRS in PGD Sežana so požar pogasili, odklopili pečico, prezračili stanovanje in s termovizijsko kamero pregledal prostore.