Občinski kviz 2017

V soboto, 4. 3. 2017, smo se z mladino udeležili občinkega gasilskega kviza, ki je potekal tako kot vsako leto v OŠ Videm - Dobrepolje.

Pripravljali smo se od sredine februarja. Letos smo v društvo dobili kar lepo število novih članov - pionirjev. Temu primerni so bili tudi rezultati. Niso bili slabi, vendar vedno je lahko še bolje! In mi vrjamemo, da bo drugo leto še boljše! Tekmovali smo s 3 ekipami pionirjev, najboljša ekipa je dosegla 4. mesto.
Sodelovali pa so tudi mladinci, katerih najboljša ekipa je dosegla 2. mesto in se bo v soboto, 18. 3. 2017, udeležila regijskega kviza. Zaželimo jim veliko sreče in držimo pesti za čimboljši rezultat!

Za PGD Zdenska vas
Mentorici Tjaša in Anja

SPINPožar, eksplozija 26. 02. 2020 21:51

MARIBOR

SPINPožar, eksplozija 26. 02. 2020 20:49

Ob 20.49 je v enem od prostorov poštnega centra ob Cesti v Mestni log v Ljubljani zagorelo električno stikalo. Začetni požar so pogasili zaposleni z gasilnim aparatom. Gasilci GB Ljubljana so odklopili varovalko, stikalo odstranili in izolirali žice.

SPINPrometna nesreča 26. 02. 2020 16:58

Ob 16.59 je na avtocesti Smednik – Drnovo, občina Krško, osebno vozilo zapeljalo z vozišča in se zaletelo v zaščitno ograjo. Gasilci PGE Krško so požarno in protinaletno zavarovali kraj nesreče in odklopili akumulator na vozilu. Reševalci NMP Krško in Novo mesto, ki so tri poškodovane osebe na kraju oskrbeli in prepeljali na zdravljenje v SB Novo mesto.