Občinsko tekmovanje Zagorica 2015

Po nekaj letih se je občinsko gasilsko tekmovanje ponovno odvijalo v naši gasilski zvezi, natančneje v Zagorici. V dopoldanskem času je po ustaljeni praksi potekalo tekmovanje za mladino in veterane, v popoldanskem času pa za članice in člane.

Naše društvo je skupaj tekmovalo v 5 različnih kategorijah. Enote so dosegle naslednje rezultate:
  • pionirji: 2. mesto,
  • mladinke: 1. mesto,
  • članice A: 4. mesto,
  • članice B: 2. mesto,
  • člani A: 2. mesto.
Vse tekmovalne enote razen članic A so se uvrstile na regijsko gasilsko tekmovanje, ki bo potekalo v nedeljo, 20. 9. 2015, prav tako v Zagorici. Vsem ekipam čestitamo za dosežene rezultate in želimo čim boljšo pripravo na regijsko tekmovanje.

obcinsko tekmovanje

SPINOnesnaženje, nesreče z nevarnimi snovmi 26. 02. 2020 23:48

SLOVENSKA BISTRICA

SPINPožar, eksplozija 26. 02. 2020 21:51

MARIBOR

SPINPožar, eksplozija 26. 02. 2020 20:49

Ob 20.49 je v enem od prostorov poštnega centra ob Cesti v Mestni log v Ljubljani zagorelo električno stikalo. Začetni požar so pogasili zaposleni z gasilnim aparatom. Gasilci GB Ljubljana so odklopili varovalko, stikalo odstranili in izolirali žice.