SPINPožar, eksplozija 16. 10. 2021 08:20

SPINTehnična in druga pomoč 16. 10. 2021 08:00

KOPER

SPINPrometna nesreča 16. 10. 2021 05:25

Ob 5.25 je v naselju Smrečje, občina Vrhnika, traktor zapeljal po brežini v globel. Gasilci PGD Stara Vrhnika in Podlipa-Smrečje so zavarovali kraj nesreče. V nesreči ni bilo poškodovanih oseb.

SPINPrometna nesreča 16. 10. 2021 04:36

Ob 4.36 je na Tišinski ulici v Murski Soboti osebno vozilo zapeljalo z vozišča. Gasilci PGD Murska Sobota so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, očistili vozišče, nudili pomoč policiji in delavcem vlečne službe. V nesreči poškodovano osebo pa so na kraju oskrbeli reševalci NMP Murska Sobota in nato prepeljali v SB Murska Sobota.

SPINPožar, eksplozija 16. 10. 2021 04:13

Ob 4.13 je na Bohoričevi ulici v Ljubljani zagorelo okrasno drevo na dvorišču večstanovanjskega objekta. Požar so pogasili stanovalci pred prihodom gasilcev GB Ljubljana, ki so preventivno pregledali okolico in požarišče dodatno zalili z vodo.

Občinsko tekmovanje Zagorica 2015

Po nekaj letih se je občinsko gasilsko tekmovanje ponovno odvijalo v naši gasilski zvezi, natančneje v Zagorici. V dopoldanskem času je po ustaljeni praksi potekalo tekmovanje za mladino in veterane, v popoldanskem času pa za članice in člane.

Naše društvo je skupaj tekmovalo v 5 različnih kategorijah. Enote so dosegle naslednje rezultate:
  • pionirji: 2. mesto,
  • mladinke: 1. mesto,
  • članice A: 4. mesto,
  • članice B: 2. mesto,
  • člani A: 2. mesto.
Vse tekmovalne enote razen članic A so se uvrstile na regijsko gasilsko tekmovanje, ki bo potekalo v nedeljo, 20. 9. 2015, prav tako v Zagorici. Vsem ekipam čestitamo za dosežene rezultate in želimo čim boljšo pripravo na regijsko tekmovanje.

obcinsko tekmovanje