Vpis

Naključna fotografija

Zadnji dogodki SPIN

SPINPrometna nesreča 2. 10. 2023 16:35

KRANJ

 

SPINPrometna nesreča 2. 10. 2023 16:09

IG

 

SPINTehnična in druga pomoč 2. 10. 2023 15:31

STRAŽA

 

SPINPrometna nesreča 2. 10. 2023 15:37

GROSUPLJE

 

SPINPrometna nesreča 2. 10. 2023 15:01

Ob 15.00 so na štajerski avtocesti med Lukovico in Blagovico, občina Lukovica trčila tri osebna vozila. Gasilci CZR Domžale so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulatorja, nudili prvo pomoč poškodovanim osebam do prihoda reševalcev NMP Domžale in nevtralizirali razlite motorne tekočine. Tri osebe so reševalci prepeljali v UKC Ljubljana.

 

Občinski in regijski kviz mladine 2008

24.10. in 8.11.2008, VIDEM - DOBREPOLJE - V mesecu oktobru se je v osnovni šoli Dobrepolje odvijal občinski kviz gasilske mladine. Letos je GZ Dobrepolje prvič organizirala tovrstno tekmovanje, ki pa je bilo nadvse uspešno.

Naše društvo je na tekmovanju zastopalo skupno 8 ekip, od tega 4 ekipe v kategoriji mlajših pionirjev, 2 ekipi v kategoriji starejših pionirjev in 2 ekipi v kategoriji mladincev. Kviz je obsegal praktični in teoretični del.
 
kviz1 
 
Vse ekipe PGD Zdenska vas so se tako s plošnimi kot gasilskimi temami zelo dobro spopadle in temu primeren je bil na koncu tudi rezultat. 3 ekipe mlajših pionirjev so zasedle prva tri mesta, ekipama mladincev pa se je uspelo uvrstiti na prvo in drugo mesto. Vse rezultate lahko najdete v rubriki Dokumenti. Teh pet ekip se je tako uvrstilo na regijsko tekmovanje, ki je bilo dva tedna kasneje prav tako v OŠ Dobrepolje. Tu so naše ekipe imele nekaj smole, tako da se jim ni uspelo uvrstiti na državno tekmovanje v Puconce, vendar so vseeno dosegle lepe rezultate. Fotoutrinke z občinskega tekmovanja si lahko ogledate v galeriji.

Povezave

Preverite svoje znanje

Preveri znanje za tekmovanje

Klic v sili

Vremenska napoved