Vpis

Naključna fotografija

Zadnji dogodki SPIN

SPINPožar, eksplozija 16. 10. 2021 08:20

GRAD

SPINTehnična in druga pomoč 16. 10. 2021 08:00

KOPER

SPINPrometna nesreča 16. 10. 2021 05:25

Ob 5.25 je v naselju Smrečje, občina Vrhnika, traktor zapeljal po brežini v globel. Gasilci PGD Stara Vrhnika in Podlipa-Smrečje so zavarovali kraj nesreče. V nesreči ni bilo poškodovanih oseb.

SPINPrometna nesreča 16. 10. 2021 04:36

Ob 4.36 je na Tišinski ulici v Murski Soboti osebno vozilo zapeljalo z vozišča. Gasilci PGD Murska Sobota so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, očistili vozišče, nudili pomoč policiji in delavcem vlečne službe. V nesreči poškodovano osebo pa so na kraju oskrbeli reševalci NMP Murska Sobota in nato prepeljali v SB Murska Sobota.

SPINPožar, eksplozija 16. 10. 2021 04:13

Ob 4.13 je na Bohoričevi ulici v Ljubljani zagorelo okrasno drevo na dvorišču večstanovanjskega objekta. Požar so pogasili stanovalci pred prihodom gasilcev GB Ljubljana, ki so preventivno pregledali okolico in požarišče dodatno zalili z vodo.

Občinska orientacija 2013

V sodelovanju z mladinsko komisijo GZ Dobrepolje, je letošnjo gasilsko orientacijo pripravilo PGD Struge. Na žalost se nas vreme ni usmililo, saj je ves čas deževalo, vsekakor pa to ni pokvarilo tekmovalnega vzdušja. Vstopnico za regijsko tekmovanje sta si priborili dve ekipi našega društva.

Tekmovanje se je uradno pričelo ob 9. uri z dvigom tekmovalne zastave. Prijavilo se je 38 ekip, od tega 6 iz našega društva. Ekipe so tekmovale v šestih različnih kategorijah. V kategoriji pionirk in pionirjev je tekmovalo 17 ekip, v kategoriji mladink in mladincev 14 ekip, v kategoriji gasilskih pripravnic in pripravnikov pa 7 ekip.
 
Kljub dežju je tekmovanje potekalo brez težav in zamud, tako da so bili po dvanajsti uri že znani uradni rezultati. Naše društvo je doseglo naslednje rezultate:
 
Pionirke:
 
2. mesto: Zdenska vas 1
 
Pionirji:
 
1. mesto: Zdenska vas 3
10. mesto: Zdenska vas 2
 
Mladinke:
 
4. mesto: Zdenska vas 4
5. mesto: Zdenska vas 5
 
Mladinci:
 
6. mesto: Zdenska vas 6
 
Vse prvo in drugo uvrščene ekipe posameznih kategorij so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 15. 6. 2013, potekalo v Loškem Potoku.
 
Vsem ekipam čestitamo za dosežene rezultate.
 
dscf3740
 
dscf3754
 

dscf3761

Povezave

Preverite svoje znanje

Preveri znanje za tekmovanje

Klic v sili

Vremenska napoved