Občinsko gasilsko tekmovanje 2013

V Grosupljem se je v soboto, 21. 9. 2013, odvijalo občinsko gasilsko tekmovanje. Letošnja tekmovanja so izbirna tekmovanja za državno gasilsko tekmovanje za memorijal Matevža Haceta. Kot je že dolga leta v navadi, je tekmovanje potekalo v sodelovanju z GZ Grosuplje.

 dscf4151
 
Letos so članice A in člani A tekmovali v popoldanskem času, vse ostale tekmovalne desetine pa so svoje nastope opravile v dopoldanskem času. Naše društvo je na tekmovanju sodelovalo s tremi tekmovalnimi enotami. Dosegle so naslednje rezultate:
  • pionirji: 1. mesto
  • mladinke: 1. mesto
  • člani A: nedokončana vaja
dscf4152
 
Prve tri ekipe posameznih kategorij se uvrstijo na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 28. 9. 2013, v Ivančni Gorici in Stični. Naše društvo bo torej imelo v ognju dve desetini, ki si bosta skušali zagotoviti pot na državno tekmovanje. Želimo jim čim boljši uspeh.
 
Več slik si lahko ogledate v galeriji.

Povezave

Preverite svoje znanje

Preveri znanje za tekmovanje

Klic v sili

Vremenska napoved