SPINTehnična in druga pomoč 16. 10. 2021 06:23

SPINPrometna nesreča 16. 10. 2021 05:25

VRHNIKA

SPINPrometna nesreča 16. 10. 2021 04:36

Ob 4.36 je na Tišinski ulici v Murski Soboti osebno vozilo zapeljalo z vozišča. Gasilci PGD Murska Sobota so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, očistili vozišče, nudili pomoč policiji in delavcem vlečne službe. V nesreči poškodovano osebo pa so na kraju oskrbeli reševalci NMP Murska Sobota in nato prepeljali v SB Murska Sobota.

SPINPožar, eksplozija 16. 10. 2021 04:13

Ob 4.13 je na Bohoričevi ulici v Ljubljani zagorelo okrasno drevo na dvorišču večstanovanjskega objekta. Požar so pogasili stanovalci pred prihodom gasilcev GB Ljubljana, ki so preventivno pregledali okolico in požarišče dodatno zalili z vodo.

SPINTehnična in druga pomoč 16. 10. 2021 03:36

Ob 3.36 se je v naselju Spodnja Ložnica, občina Slovenska Bistrica, osebno vozilo prevrnilo na streho. Gasilci PGD Slovenska Bistrica so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, očistili po vozišču iztekle tekočine in vozilo postavili nazaj na kolesa. V nesreči poškodovano osebo so na kraju oskrbeli reševalci NMP Slovenska Bistrica in nato na nadaljnjo oskrbo prepeljali v UKC Maribor.

Občinsko gasilsko tekmovanje 2012

Na zadnjo septembrsko nedeljo je v Zagorici potekalo letošnje občinsko gasilsko tekmovanje. Kot je že dolga leta v navadi, je tekmovanje potekalo v sodelovanju z GZ Grosuplje.

dscf3408

Po ustaljeni praksi je dopoldne potekalo tekmovanje za vse pionirske in mladinske ekipe ter starejše gasilce in gasilke, popoldne pa za vse članske ekipe. Tako dopoldne kot tudi popoldne je bilo na prizorišču ogromno število gasilk in gasilcev. Naše društvo je na tekmovanju sodelovalo s sedmimi tekmovalnimi enotami. Dosegle so sledeče rezultate:
  • pionirke: 1. mesto
  • pionirji: nedokončana vaja
  • mladinci: 1. mesto
  • članice A: 3. mesto
  • člani A 1. ekipa: 3. mesto
  • člani A 2. ekipa: 7. mesto
  • člani B: 1. mesto
 Čestitke vsem za dosežena mesta.

Več slik s tekmovanja si oglejte v fotogaleriji .

dscf3504