Občinsko gasilsko tekmovanje 2012

Na zadnjo septembrsko nedeljo je v Zagorici potekalo letošnje občinsko gasilsko tekmovanje. Kot je že dolga leta v navadi, je tekmovanje potekalo v sodelovanju z GZ Grosuplje.

dscf3408

Po ustaljeni praksi je dopoldne potekalo tekmovanje za vse pionirske in mladinske ekipe ter starejše gasilce in gasilke, popoldne pa za vse članske ekipe. Tako dopoldne kot tudi popoldne je bilo na prizorišču ogromno število gasilk in gasilcev. Naše društvo je na tekmovanju sodelovalo s sedmimi tekmovalnimi enotami. Dosegle so sledeče rezultate:
  • pionirke: 1. mesto
  • pionirji: nedokončana vaja
  • mladinci: 1. mesto
  • članice A: 3. mesto
  • člani A 1. ekipa: 3. mesto
  • člani A 2. ekipa: 7. mesto
  • člani B: 1. mesto
 Čestitke vsem za dosežena mesta.

Več slik s tekmovanja si oglejte v fotogaleriji .

dscf3504

SPINPrometna nesreča 22. 01. 2020 00:23

Ob 0.24 se je na cesti Zminec–Brode, občina Škofja Loka, zgodila prometna nesreča z udeležbo osebnega vozila. Posredovali so gasilci PGD Škofja Loka, ki so kraj dogodka zavarovali, na vozilu odklopili akumulator, vozilo postavili na kolesa, nudili pomoč vlečni službi in kraj dogodka osvetljevali. V nesreči se ni nihče poškodoval.

SPINPrometna nesreča 21. 01. 2020 22:13

Ob 22.17 sta na Cesti Staneta Žagarja v Kranju trčili osebni vozili. Poškodovala se je ena oseba. Gasilci GARS Kranj so zavarovali kraj dogodka, s tehničnim posegom osebo rešili iz vozila in pomagali reševalcem NMP pri oskrbi poškodovane osebe. Z vpojnimi sredstvi so posuli iztekle tekočine, na obeh vozilih so odklopili akumulator in kraj dogodka osvetljevali.

SPINPožar, eksplozija 21. 01. 2020 21:58

Ob 21.57 je zagorelo osebno vozilo v naselju Stopče, občina Šentjur. Gasilci PGD Šentjur so požar osebnega vozila pogasili.