Občinsko gasilsko tekmovanje 2012

Na zadnjo septembrsko nedeljo je v Zagorici potekalo letošnje občinsko gasilsko tekmovanje. Kot je že dolga leta v navadi, je tekmovanje potekalo v sodelovanju z GZ Grosuplje.

dscf3408

Po ustaljeni praksi je dopoldne potekalo tekmovanje za vse pionirske in mladinske ekipe ter starejše gasilce in gasilke, popoldne pa za vse članske ekipe. Tako dopoldne kot tudi popoldne je bilo na prizorišču ogromno število gasilk in gasilcev. Naše društvo je na tekmovanju sodelovalo s sedmimi tekmovalnimi enotami. Dosegle so sledeče rezultate:
  • pionirke: 1. mesto
  • pionirji: nedokončana vaja
  • mladinci: 1. mesto
  • članice A: 3. mesto
  • člani A 1. ekipa: 3. mesto
  • člani A 2. ekipa: 7. mesto
  • člani B: 1. mesto
 Čestitke vsem za dosežena mesta.

Več slik s tekmovanja si oglejte v fotogaleriji .

dscf3504

SPINTehnična in druga pomoč 6. 12. 2019 07:46

Ob 7.46 so gasilci GARS Kranj na Prešernovi ulici v Kranju nudili pomoč reševalcem NMP Kranj pri prenosu obolele osebe.

SPINPrometna nesreča 6. 12. 2019 05:44

Ob 5.45 so avtocesti Ljubljana–Karavanke med priključkom Brezje in počivališčem Radovljica v smeri Jesenic, trčila tri osebna vozila. Gasilci GARS Kranj in GARS Jesenice so požarno in naletno zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulatorje, sanirali razlite tekočine po cesti ter nudili razsvetljavo ostalim službam. Na kraju so bili prisotni tudi policisti in ekipa NMP Radovljica.

SPINPožar, eksplozija 6. 12. 2019 04:57

Ob 4.57 so gasilci GB Maribor in PGD Hoče posredovali v Zgornjih Hočah v občini Hoče-Slivnica, kjer so pogasili kup gorečega odpadnega vejevja.