Intervencija: gozdni požar

intervencija160x120V nedeljo, 28. 7. 2013, ob 8.07 uri smo bili preko sms sporočil obveščeni o gozdnem požaru ob gozdni cesti med vasema Cesta in Vodice. Ob prihodu na kraj intervencije smo ugotovili, da je pred tem nekdo kuril odpadni les in se je zaradi tega še vedno kadilo. Kurišče smo polili z vodo in preprečili ponovni vžig. Na intervenciji je sodelovalo 13 članov našega društva in dva člana PGD Zagorica.

SPINPožar, eksplozija 26. 02. 2020 20:49

LJUBLJANA

SPINPrometna nesreča 26. 02. 2020 16:58

Ob 16.59 je na avtocesti Smednik – Drnovo, občina Krško, osebno vozilo zapeljalo z vozišča in se zaletelo v zaščitno ograjo. Gasilci PGE Krško so požarno in protinaletno zavarovali kraj nesreče in odklopili akumulator na vozilu. Reševalci NMP Krško in Novo mesto, ki so tri poškodovane osebe na kraju oskrbeli in prepeljali na zdravljenje v SB Novo mesto.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 02. 2020 15:45

Ob 15.45 se je v Zabukovici v občini Žalec drevo podrlo na drog elektro daljnovoda. Drevo so odstranili gasilci PGD Zabukovica. Daljnovod ni bil poškodovan.