Intervencija: Prometna nesreča

intervencija-uvod-100x61V četrtek, 17.2.2011 ob 7.45, smo bili gasilci obveščeni o prometni nesreči na cesti Zdenska vas - Čušperk. Zavarovali smo cestišče in pomagali udeležencem nesreče. Prisotnih je bilo 6 članov našega društva in gasilci gasilske brigade Ljubljana. V nesreči je bilo udeleženo eno vozilo, ki se je prevrnilo na streho, poškodovanih pa k sreči ni bilo.

SPINPožar, eksplozija 26. 02. 2020 20:49

LJUBLJANA

SPINPrometna nesreča 26. 02. 2020 16:58

Ob 16.59 je na avtocesti Smednik – Drnovo, občina Krško, osebno vozilo zapeljalo z vozišča in se zaletelo v zaščitno ograjo. Gasilci PGE Krško so požarno in protinaletno zavarovali kraj nesreče in odklopili akumulator na vozilu. Reševalci NMP Krško in Novo mesto, ki so tri poškodovane osebe na kraju oskrbeli in prepeljali na zdravljenje v SB Novo mesto.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 02. 2020 15:45

Ob 15.45 se je v Zabukovici v občini Žalec drevo podrlo na drog elektro daljnovoda. Drevo so odstranili gasilci PGD Zabukovica. Daljnovod ni bil poškodovan.